CFOG

Cooperative Flashpoint Online Gaming
Obecny czas: 2018-08-20, 06:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: O procentach i nie tylko...
PostWysłany: 2010-10-24, 01:53 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Londyn
Czyli jak w koncu: bedzie wiecej akcji czy nie bedzie ?

Tu sie wytlumacze z mojego opisu w innym dziale:
Nie twierdze ze kampania jest zla!!!, tylko pytam sie, ze wzgledu o siebie ... odgrywanie czegoś co jest realne ale "wydaje sie nudne dla mnie" przez 99.5% czasu misji wogole mnie nie bawi... abym robil w zyciu cos podobnego musial bym miec chyba niezle placone albo byc do tego zmuszony. (mowie o wykonywaniu czynnosci rutynowych, nudnych itp). Najgorsza rzecz to wykonywac prace jakiej sie nie lubi. czasem trzeba bo..pieniadze. A tu jestem na ochotnika i chodzi o mnie, nie chce sie meczyc i komus psuc zabawy narzekaniem. Dlatego sie pytam o ta AKCJE?

Po prostu jezeli celem kampani jest odgrywanie realnie "bycia żołnierzem" na zasadzie 99% czasu rutyna nuda, padnij powstan, zamaskuj obiekt, okop sie, idz tam, chodz tu, generalnie jazda po pustyni miedzy cywilami a 1% cos sie "realnie" dzieje (musialem przeladowac bron)... sorry to JA sie pomylilem zapisujac sie na kampanie. Nie tego szukam w kampanii CFOG. Osobiscie oczekuje odgrywania roli zolnierza ale akurat w czasie kiedy jest powiedzmy na 3h misji z 25min AKCJI (powiedzmy 10min co godzina).

Powtarzam: jezeli kampania CFOG wg tego co piszesz Shelton bedzie szla w strone ostatniej misji to JA sie pomylilem, ! wole grac CFOGcoopy : tez realizm ale ~80% rutyny i ~20% akcji. :)
Nie chce abys zmienial kampanie, tylko sie pytam o dalsze misje. Gdybys mogl powiedziec czy nastepne misje beda bardziej BEZ AKCJI czy z AKCJA. (nie pisz zagrasz zobaczysz czy cos podobnego).

Przez AKCJE - rozumiem realne zagrozenie, jestesmy swiadomi/widzimy aktywnosc wroga na terenie, a nie tylko czytamy opis sytuacyjny, ze wrog jest na terenie ale w misji aktywnosc wroga jak na lekarstwo. <1% czasu misji

Profil Wyślij prywatną wiadomość E-mail  

Temat postu: Re: OP. JAWBREAKER - fabuła, przebieg, zapowiedzi i podsumow
PostWysłany: 2010-10-24, 03:27 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Watford / Bielsko-Biała
Rafalski, nie mam pojęcia, jak ty wyliczasz te wszystkie procenty, dlatego nawet nie będę próbował się do tego ustosunkować :)
A ponieważ "akcję" każdy z uczestników rozumie, jak się okazuje, inaczej - również nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Zakładanej fabuły i akcji (w sensie scenariuszowym) natomiast ujawniać przed czasem nie mam zamiaru w najmniejszym stopniu - w żadnej z wcześniejszych kampanii tego nie robiłem i mam wrażenie, że nikomu to nie przeszkadzało. Ale o jednym mogę Cię zapewnić - Battlefield to to nie będzie...

PostWysłany: 2010-10-24, 10:06 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Londyn
Shelton :mrgreen: Procent akcji w misji :

Kod:
(dynamiczna AKCJA ktorej doswiadczam / ogolny czas misji) * 100%
mi najbardziej odpowiada zachowanie realizmu ale z 20%-25% AKCJI
Nie lubie Crysis, CODow, MOH itp bezmyslnej nawalanki ale moze jeszcze bardziej nie czuje sie w roli snajpera na wielogodzinnym podchodzeniu pod cel przez pusty las czy pilotem helki wykonujacym loty transportowe z zaopatrzeniem na wlasnych tylach by po 3.5h takich operacji wykonac jeden zrzut ulotek na wioska cywilow w zagrozonym terenie. Po porostu nie czuje "fun'u" w takich misjach... :)
Pierwszy raz biore udzial w kampani CFOG a po tym co piszesz to nie TO co oczekiwalem. CFOGCoopy jak najbardziej , niestety kampania mnie "przerosla". ;-)

PostWysłany: 2010-10-24, 10:56 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Watford / Bielsko-Biała
Rafalski napisał(a):
snajpera na wielogodzinnym podchodzeniu pod cel przez pusty las czy pilotem helki wykonujacym loty transportowe z zaopatrzeniem na wlasnych tylach by po 3.5h takich operacji wykonac jeden zrzut ulotek na wioska cywilow w zagrozonym terenie.

Nigdy aż tak nie było. I nigdy nie mówiłem, że tak będzie. Cel tego przejaskrawienia jest mi nieznany. Ale jeśli podjąłeś już teraz decyzję, że "kampania Cię przerosła", chyba niewiele jestem w stanie na to poradzić.

Temat postu: Re: O procentach i nie tylko...
PostWysłany: 2010-10-25, 14:14 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa Ochota
Ja na podstawie instyktu zakładam: będzie dużo więcej Akcji!
:)

Ernest Hemingway

Temat postu: Re: O procentach i nie tylko...
PostWysłany: 2010-10-25, 16:22 
Awatar użytkownika

Miejscowość: PANTIN(93)Fr
akcja akcja ale dowódca plutonu mówił coś o 5tys dolarów tak tak 5tys dolarów o których nie jestem w stanie zapomnieć, z racji tego ze są to działania wojenne może być w ratach nr konta na PM.

Idzie sroga zima przydały by się nowe buty jakieś futro no i inne tam hm....

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość