CFOG

Cooperative Flashpoint Online Gaming
Obecny czas: 2018-12-17, 17:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 362 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-19, 18:20 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dzierżoniów
Życzę wam i serwerowi jak najlepiej :P

Profil Wyślij prywatną wiadomość E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-20, 12:06 
Ok, potwierdzam, że przepustowość łącza została przywrócona.

[center]Image[/center]

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 17:47 
Mam nadzieję, że ze mną :-)

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 20:26 
jacorek napisał(a):

+100 PWND!! :mrgreen:
Numer roku. Do klasyki CFOGa.

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 21:48 
jacorek napisał(a):

Nie.
Nie weźmiesz udziału w następnej kampanii.

Kolego - nie chcę Ci robić niepotrzebnej nadziei, więc powiem to otwarcie, jako osoba, która raczej Ci dobrze życzyła...
Jesteś człowiekiem bezkrytycznym, zwłaszcza wobec swojej osoby.
Twoje dokonania są dla jednych źródłem wkur.ienia, a dla innych - głównie znających Cię z opowiadań - są powodem do kpin i radosnych uśmiechów. Osobiście należę do tych drugich, ale humor ma też swoje granice...
Myślę, że mocno pomyliłeś się, składając prośbę o akces do tej gromadki. Nie potrafisz grać zespołowo, a już na pewno nie w klimatach, jakie Nas tu wszystkich przyciągnęły.

Prawdopodobnie w ciągu kilku dni zostaniesz poproszony o opuszczenie Nas - i myślę, że zrobisz to bez większych problemów, żeby chociaż wspomnienie z Twojego pożegnania nie było źródłem dowcipów przez następnych kilka miesięcy. Jak do tej pory już dostarczyłeś Nam niezapomnianych wrażeń.

Nie wierzę, abyś dostał od kogokolwiek tutaj następną szansę. Na pewno od nikogo rozsądnie myślącego. Nikt normalny, biorący aktywny udział w tworzeniu CFOGowego klimatu, nie zaryzykuje poświęcania swojego czasu dla Ciebie. "Wypracowałeś" to sobie...

Osobiście nic do Ciebie nie mam - po prostu tu nie pasujesz...

Ostatnio edytowany przez MaxiKaaz, 2009-09-04, 17:46, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 22:20 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Za okolo godzine film bedzie dostepny pod tym linkiem:

http://vimeo.com/3791773

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 22:57 
Awatar użytkownika

Pozwolę sobie sparafrazować pewnego blogera:
"Twoje podejście i nasze oczekiwania są jak dwa penisy -
- mogą być podobne, mogą stykać się końcami, ale dzieci z tego nie będzie."

Profil Wyślij prywatną wiadomość  

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 23:23 
Awatar użytkownika

Juz jest, zapraszam do ogladania! :)

http://vimeo.com/3791773

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-21, 23:26 
SiD napisał(a):
Pozwolę sobie sparafrazować pewnego blogera:
"Twoje podejście i nasze oczekiwania są jak dwa penisy -
- mogą być podobne, mogą stykać się końcami, ale dzieci z tego nie będzie."

http://www.youtube.com/watch?v=_G9ta7AHsIU

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-22, 16:12 
Awatar użytkownika

Jako, ze jest problem z filmikiem(nie idzie dalej niz 8m6sek), wrzucam go ponownie na serwer.

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-22, 17:19 

Miejscowość: Radom
ufoman napisał(a):
Jako, ze jest problem z filmikiem(nie idzie dalej niz 8m6sek), wrzucam go ponownie na serwer.
Obejrzałem go dziś rano całego do samego końca i nie było żadnych problemów :roll:

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-22, 18:11 
Awatar użytkownika

Shelton mi zglosil ten problem, 2h temu rowniez go mialem, stad domysl, ze cos sie schrzanilo na dobre.

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-22, 22:02 
Awatar użytkownika

Zenujacej historii mojego filmu ciag dalszy. Wybralem opcje podmiany pliku, wszystko super, fajnie. Jednak gdy doszlo do 100% pojawil sie dosc nieoczekiwany komunikat: "Your video has been deleted"...

Wrzuce to jutro jeszcze raz...

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-23, 19:24 
Witam chłopaki :-|
Na zakończenie mojej przygody z CFOG chciałbym jeszcze tylko coś napisac:
Nie wiem skąd tyle jadu wśród Was wzięło się w stosunku do mnie.
1.Prawdą jest fakt, że zabiłem kiedyś (w grudniu) Erto i głupa strugałem w jedynej misji w którą z wami grałem i dlatego nie zostałem dopuszczony do UHAO.
2.Po zbanowaniu na 1ST grałem chyba tylko 3 razy u Borsuka i nie było żadnych uwag co do mnie. Może poza tym, że zgubiłem noktowizor :-D Moja strata lądowałem w wodzie. Nie jestem tak dobry w tej grze jak inni.
3. W ostatni piątek kiedy Maxi dał mi szansę nie mogłem zagrac, bo zrobiłem dzień wcześniej formata, o czym zresztą powiedziałem na forum (zresztą mając pingi ok.250 i tak bym nie zagrał, problemy z łączem).
4.Nie wiem także Maxi dlaczego stwierdziłeś, że jestem człowiekim bezkrytycznym .... Z reguły zawsze wyciągam wnioski z porażek.
5.Wydaje mi się, że po moich rozmowach na forum w piątek i później nikogo nie obraziłem.

Ale takie jest życie.
Myślę, że jak przyjdę czasami na jamę to mnie nie wywalicie???????????
A jak będzie inaczej to trudno.
Trzymajta się Robaczki:-)

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-23, 19:59 
Sorki, że nie napisałem w poprzednim poscie ale czuję się jak największy wróg CFOGu..... :roll:

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-23, 23:31 
Kolego Jacorek...
Zadałeś mi pytanie, więc odpowiem - mam nadzieję, że kiedyś jeszcze zerkniesz tutaj, i to co napiszę do Ciebie trafi.
W imieniu Nas wszystkich zapewnić Cię mogę, że w stosunku do Ciebie nikt nie odczuwa jakiejś personalnej niechęci.
To, co dla Ciebie jest "jadem" - to naturalna reakcja na Twoje posunięcia. Posunięcia na tyle niestandardowe, że trudne w tym towarzystwie do zaakceptowania.
Bardzo chciałbym wierzyć, że panujesz nad tym, co nazywasz "paleniem głupa". Jakoś nie wszyscy są do tego przekonani...
Przyszedłeś na to forum z pewnym bagażem opinii. Opinii z innych forów, z gry w IC-ArmA... Niezbyt pochlebnych opinii...
Administratorzy tego forum - kierując się obiektywizmem i zasadą równości - odsunęli te opinie, wystartowałeś tu z czystym kontem.
Zostałeś dopuszczony do jednego z najbardziej zaawansowanych projektów, jakie się na tym forum urodziły, i to po dość negatywnych reakcjach ludzi grających z Tobą "testowe" coop-y... Twórca kampanii Uhao uwierzył w Twoje zapewnienia i dał Ci szansę.
Chyba nie muszę nic dodawać w tej kwestii. Może jedynie tyle, że Twoje "palenie głupa" i w konsekwencji ban do końca ubiegłego roku powinny Cię czegoś nauczyć.
Sprawa przycichła, co było zupełnie naturalne. Na ostatnie spotkanie w kampanii postanowiłem dać Ci możliwość "zsocjalizowania" się z resztą. Mimo wielu sprzeciwów wymyśliłem dla Ciebie funkcję, która miała być dla Ciebie w miarę atrakcyjna, i jednocześnie taką, by Twoja "niekompatybilność" nie stworzyła innym problemów. Powiem jasno - jesteś człowiekiem w tym gronie uważanym za lekko nieobliczalnego, i nikt nie chciał zaryzykować Twojego "palenia głupa" podczas finału.
Daną Ci szansę zmarnowałeś. Zachowałeś jak człowiek niezastąpiony, bez którego gra straci swój sens - tymczasem Twoja pozycja wśród Nas jednak była znacząco inna.
Stad też moja opinia o Tobie, jako o człowieku bezkrytycznym wobec siebie. Samo pytanie "dlaczego" już podpowiada mi, że nawet tłumaczenie Ci tego jest pomyłką...
Wrogiem dla Nas nie jesteś - nikomu krzywdy nie zrobiłeś...
Co do gry na "jamie" - trudno mi decydować za innych. Niemniej jednak zauważę, że brak komunikacji głosowej z Tobą (ban na TS...) znacznie może Ci te rozgrywki utrudnić, chyba że będziesz zawsze grał rolę "zwierzyny"...
Życzę Ci powodzenia. Mam nadzieję, że dasz radę za jakiś czas odwiedzić Nas tutaj, i przynieść opinie pozytywne. Na tyle pozytywne, że dostaniesz następną szansę... Każdego bana można zdjąć, zapracuj na to.

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-24, 00:12 
Administrator

Miejscowość: Warszawa
Kolega jacorek od 20:15 nie ma wstępu na TS ani forum.

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-24, 13:27 
Awatar użytkownika

http://vimeo.com/3829769

Wszystko dziala jak nalezy.

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-24, 14:36 
ufoman napisał(a):
http://vimeo.com/3829769

Wszystko dziala jak nalezy.

Widac trzeba bylo dac wczesniej bana jacorkowi :-P

Temat postu:
PostWysłany: 2009-03-27, 00:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: obecnie z piekła
ErTo napisał(a):
Kolega jacorek od 20:15 nie ma wstępu na TS ani forum.
ta część forum CFOG Strona Główna » Ogolnodostepne » RealTac » UHAO - dynamiczna kampania online - dyskusje jest akurat dostępna dla Gości w trybie "do odczytu" więc moze jednak coś przeczyta i wnioski wyciągnie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 362 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość