CFOG

Cooperative Flashpoint Online Gaming
Obecny czas: 2018-06-19, 20:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 2008-10-29, 19:29 
że tak się wyrażę - ło k**** ; obecnie naprawdę mam sporo na głowie... postaram się znaleźć czas coś koło weekendu, tak wieczorem... :-P aczkolwiek nie martwić się tawarisz, tematu nie oleję...

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-08, 22:13 
Wszystko gotowe. Przypominam - gramy 11 listopada zaczynamy o godz. 18:00.
Osoby które z różnych przyczyn moga się spoźnić proszone by chociaż weszły w lobby w chwili startu. Obejmą dowództwo w toku rozgrywki.

PS
Wprowadzam do regulaminu gry zagadnienie naprawy pojazdów kołowych/gąsiennicowych.
Niezaleznie od tego jaki pojazd jest naprawiany trwa to 5 minut wuglowego czasu. Podczas naprawy pojazd nie może być przemieszczany ani prowadzić walki. Przez cały w/w czas obok pojazdu musi znajdować się samochód naprawczy.

PS 2:
Nauczony doświadczeniami z poprzedniej odsłony gry wprowadzam limit czasowy.
Gramy od godziny 18:00 do godziny 23:30. Jest to termin nieprzekraczalny.
Gra może zakończyć się wcześniej na zgodne ustalenie obu stron lub gdy któras ze stron uzna swoją porażkę. Jak wynika z naszych doświadczeń gra może zakończyć sie także wcześniej gdy serwer uzna swoją porażkę :D

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-10, 20:37 
takie pytanie organizacyjne - to jest planowane na 11 listopada 2009r., czyż nie?

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-10, 21:43 
Rey - piłeś - przyznaj się
Szadol właściwie to co z Toba? Może inaczej - czy ktoś wie co z Szadołem?

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 07:56 
przełóżmy to na sobote bo np ja nawet rozkazów nie otrzymałem :-|

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 09:06 
Bezo - nikt nie zna rozkazów bo Szadoł zniknął.

UWAGA - rozgrywkę przenoszę na dzień 15 listopada (sobota) godz. 18:00.

Powód : strona rosyjska jest bez rozkazów i dowódcy.
Jeżeli komuś ten termin nie pasuje - proszę się zgłosić.
Jesli osoby które nie były zapisane na liste - są chętne jednak zagrać w tym terminie - proszę sie dopisać.
Tu jest apel do Jona i Goos'a bo wiem że obaj mieli tak czy inaczej kłopot z terminem dzisiejszym.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 11:54 
Witam. Przepraszam za tą przerwę i za to za zaraz powiem, bo wiem, że należy mi się wpie... za takie coś, ale życie jak życie - samo pisze swoje scenariusze. Pojawiałem się kilka razy wcześniej, ale na krótko a napisać mogę dopiero dzisiaj. Więc...

po prostu na razie muszę się odwołać z stanowiska HQ jak i na razie zgłosić ograniczoną mocno obecność i pewnie w sobotę też nie będę, zresztą po tym co odwaliłem raczej nie byłoby to miłe z mojej strony. Reasumując nie mogę być ani HQ ani generalnie uczestniczyć w Gołąbku. Mam swoje powody, które jednak mają charakter prywatny w większości. Jak się ustabilizuje to zobaczę...

możecie myśleć sobie absolutnie co chcecie. To decyzji nie zmieni.

Szczerze przepraszam i pozdrawiam.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 12:20 
Panowie, wszystko fajnie, ale czy w rosyjskim wojsku nie ma czegoś takiego jak ZASTĘPCA dowódcy? Jeśli wszystko opiera się na jednym jedynym człowieku to jest to jakieś nieporozumienie. To ma być symulacja nie tyle co samego pola walki, bo to mamy na codzień w OFP, a całej struktury z nim związanej. I nie wnikając teraz w szczegóły kto dlaczego nie mógł, nie może być sytuacji, że poprzez wypadnięcie JEDNEJ osoby, pozostałe 30 musi cierpieć, bo nie sądzę, żeby każdemu podpasował nowy termin (no np. mnie).

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 13:59 
Trochę ch... że nikt u Ruskich się tym nie zainteresował, bo ludzie specjalnie sobie harmonogram ustawiali by dzisiaj grać i teraz muszą przekładać to na sobotę.

Dam znać jutro czy strona USA może grać w sobotę.

Postuluje o ukaranie sił rosyjskich opóźnieniami logistycznymi oraz organizacyjnymi, z powodu fartownego trafienia głównego command post Rosjan przez Mavericka. Zastępca też musiał zginąć widocznie, skoro nikt inny się nie zajał tym bałaganem.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 16:50 
Szadoł - po przeczytaniu Twojego posta ręce mi opadły. Uważałem Cie jednak za osobę bardziej dojrzałą. I się zawiodłem.
Ja nie będę sie uaganial za dowódcami etc etc. Szadoł odjebałeś manianę bo nikt mi nie wmówi że przez tyle czasu nie można było np do Jona czy kogokolwiek włącznie ze mną skrobnąć słowa pt : stary zastąp mnie lub panowie nie dam rady. Można to było zrobić nawet w niedzielę. Tekst na koniec Twej wypowiedzi - myślcie se co chcecie wq.rwił mnie szczególnie - rozłozyłeś zabawę 20 - stu osobom i mówisz myślta/róbta co chceta? Bezczelność galopująca.
Rozgrywka dziś sensu nie ma bo nie dość że i tak skład jest mocno ograniczony to jeszcze odpada kolejna osoba. Zero planu , pomysłu na grę - krótko mówiąc nie ma przygotowania.
Z drugiej strony - żaden z graczy rosyjskich nie był zainteresowany aż do postu Reya - co jest w zasadzie grane bo zero rtozkazów ... nie komentuję tego nawet . Gram w siłach rosyjskich mało istotną rolę bo w sumie jestem orgiem - powiem tak - jeśli graczom nie zależy to chyba i mnie tym bardziej nie musi.

Czekam zatem na propozycje co dalszej gry.
Reyhard już wystapił o zmianę terminu który extra wyznaczyłem. Nie wiem co gracze US na to - a jest ich nastu więc też może być kłopot z ustaleniem rozsądnej daty.
Proszę żeby osoby zainteresowane się wypowiedziały co robimy :
- gramy to wogóle czy dać sobie spokój?
- strona rosyjska - na szybko reorganizacja - wybór dowódcy i przydział ról
- strona amerykańska - ewentual;ny termin

Jesli o mnie chodzi - poprowadzenie tej gry sprawia mi radość i satysfakcję jeśli i wam się podoba. Zatem czy gramy to zależy tylko od Was. Ja zrobie co w mej mocy.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 17:46 
Generalnie strona Amerykańska jest gotowa do walki w każdym sensownym terminie (np 15.11 lub inne dni) nam odpowiada.

Pytanie czy strona Rosyjska opanuje ten burdel co ma i weźmie się w garść, bo ja nie będę po raz kolejny organizował 15tu osób, po to by mi ktoś wyskakiwał w dniu rozgrywki, że jednak Rosjan jest 3 a nie 10ciu, bo wyprowadzenie pojazdów jest za "trudne" i się obrażają, dowódca wyleciał, i nie ma sensu grać.

Ludzie dorośnijcie.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 19:03 
Rozmawiałem pare dni temu z szadołem chcąc mu przypomnieć że rozgrywka tuż tuż. Powiedział, że ma napięty plan, jednak jak stwierdził, nie chciał zawieść ekipy i dostać w/w opierdolu od Jagera więc chciał się tym zająć. Szkoda, że nie powiedział wprost, że nie da rady bo może dało by się coś zorganizować. Ja osobiście wyrażam chęć gry, pasuje mi termin 15 listopada, jednak nie porwę się na role głównego HQ. Tyle odemnie.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 21:24 
Dziś zrobiliśmy rozgrywkę zastępczą PvP i było super. W zasadzie gra się jeszcze toczy.
Na pewno ze strony rosyjskiej bedą :Algrab (o to jestem spokojny) , Jager . Marker , Reyhard - proszę pozostalych o deklaracje. Mamy powiedzmy tydzień by opanowac sytuację. Amerykańskie siły jak widac sa zwarte i gotowe i jest ich kilkunastu. Ruskie... no cóż. Jak widać. Dzięki panowie za dzisiejsz wpisy i rozmowy na teesie - to daje szansę wierzyć że cała ta robota ma jakiś sens i "chciecie więcej". Ja mam wszystko przygotowane. Potrzebny jest tylko lider USSR. I gracze na których można polegać.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-11, 22:59 
Fajnie dziś było :). Normalnie real fight, w pierwszej bitce był taki chaos że ja nie moge :D.

A wszystko przez:

http://img217.imageshack.us/my.php?image=landinglc2.jpg

Miałem ubaw przez 5 minut :D

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-12, 16:01 
UWAGA
Strona rosyjska - kwestie pilnie do ustalenia :
1.Chętni do łańcucha dowodzenia - HQ , Zaca i Zaca zacy :) PILNIE się zgłaszać i nie wstydzić. Każda kandydatura człowieka który chce się w konstrukcję zabawy włączyć i jest rozsądny - mile widziana. Czy wygramy czy nie - to jest zagadnienie teraz kompletnie nie istotne. W kwestiach administracyjnych chętnie pomogę!
IM SZYBCIEJ USTALIMY ŁAŃCUCH DOWODZENIA TYM LEPIEJ BO JEST MASA ROBOTY ŻEBY PRZYGOTOWAĆ TAK POWAŻNĄ OPERACJĘ WOJSKOWĄ!!

2.Lista osób które grają po ruskiej stronie:

1.Jager
2.Death
3.Marker
4.Reyhard
5.Bezo
6.Algrab
7.Cloneus
8.Erto

WIELKI ZNAK ZAPYTANIA:

1.Jones - nie - bo mu AI z bazy nie chce wychodzić tak jakby tego chciał
2.Goose - sprawy życiowe ograniczające istotnie czas wolny - 50%/50%
3.Gremdek - raczej nie bo : alkohol , koks , dziwki i inne tam istotne kwestie w życiu studenta.

Jeśli są inni chętni - bardzo proszę sie zgłaszać - US Army liczy sobie juz kilkanaście osób a to MY mamy wykonać atak. Ogólnie rozmach rozgrywki jest na ten moment przepotężny -brakuje tylko rosyjskich oficerów.

3.Terminy rozgrwek :
propozycje : 15 lis. , 16 list , 23 listopad , 28 listopad.
W innych terminach listopadowych nie jetem w stanie poprowadzic gry z uwagi na zajecia zawodowe.
Proszę o PW od graczy rosyjskich z info co wam pasuje - ja z tego wyciągnęv średnią i może nam się wreszcie uda.Filip zbierz wszystko kompleksowo od swoich ludzi i podaj mi niusa.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-12, 19:30 
i jeszcze o klopie zapomniałeś

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-12, 22:23 
Prośba - nie zasmiecać wątku. Jesli się dopisujesz to po prostu się zgłoś. Teksty nie na temat zostana pokasowane.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-14, 13:02 
Stronie USA najbardziej odpowiada data 16.11 (niedziela), potem 15.11 (sobota), i 23.11 (niedziela).

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-16, 19:16 
Wobec postawy strony rosyjskiej (oczywiście z wyjątkami - dzięki Panowie za PW) , braku chętnych , odejścia z rozgrywki osób które miały kluczowe role w pierwszej częsci i ogólnej postawy olewackiej - ogłaszam koniec Operacji Gołąbek.

Wszystkim dziękuję za udział. Wg mnie temat był warty tych kilku godzin na przygotowania.
Stronie amerykańskiej chylę czoła za samo - organizację. Zawiedzionych przepraszam za sytuacje lecz jest ona ode mnie niezależna.

Operacja zakończyła się zwycięstwem USA wobec faktu że armia rosyjska poszła w rozsypkę.

Dziekuję za uwagę.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-16, 19:59 
Dziękuje moim ludziom, którzy wykazali niezwykłe samozaparcie, znosząc kolejne treningi, i moje humory. Rosjanom dziękuje za fantastyczną 1szą część gry.
I najważniejsze, organizatorowi, za wymyślenie tego projektu, i stworzenie go od podstaw.

Hooah!

P.S. To zapraszam na WWII PvP.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość