CFOG

Cooperative Flashpoint Online Gaming
Obecny czas: 2018-10-18, 09:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-10, 14:34 

Miejscowość: Częstochowa
ufoman napisał(a):
Chce podkreslic, ze jednostki specjalne zostaly wyposazone w radio. Mozecie korzystac z kanalu grupy(zielonego).

Dziękujemy Ci Panie

Profil Wyślij prywatną wiadomość E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-10, 16:06 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
?

Zabrzmialo co najmniej niefajnie.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-10, 18:40 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
ufoman napisał(a):
?

Zabrzmialo co najmniej niefajnie.

Luźniej pośladki !

Na temat niezrozumienia przekazu w komunikacji internetowej z braku mowy ciała (będącej nośnikiem 60-80% przekazu w rozmowie na żywo) to doktoryzować się można :roll: .

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-10, 19:10 
Awatar użytkownika

Szymanowski jest ci naprawdę wdzięczny Ufo. On jak i ty, jest wielkim zwolennikiem VOIPa.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-12, 14:53 
Awatar użytkownika

Lista zgloszen zostala zamknieta. Jesli ktos zechce wziac udzial w misji to znajde mu role po stronie moderatorskiej.

Dodane:

Uprzedzajac pytania, gramy na serwerze Maxi'ego.
Przypominam o updejcie ACE oraz reszcie addonow.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-12, 20:15 
Awatar użytkownika

ufoman napisał(a):
Uprzedzajac pytania, gramy na serwerze Maxi'ego.
Przypominam o updejcie ACE oraz reszcie addonow.

Nie mogę się z repozytorium maxiego połączyć 'unable to connect to remote server' . Mam nadzieję że nie było jakichś updejtów addonów...

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-12, 20:23 
Awatar użytkownika

Bylo na chwile wylaczone. Sprobuj ponownie.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-12, 20:24 

Miejscowość: Toruń
Mam to samo co Vitez, nie mogę się połączyć do repo maxiego. Kilka godzin temu nie miałem problemu, updatowałem całe caa i resztę addonów, więc chyba wszystko mam w porządku.

Edit
Ano, już działa. :)

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-12, 20:25 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa Ochota
To teraz Maxi ma repozytorium? jezu zostawic was na chwile a wy juz tak sobie hasacie.

Ernest Hemingway

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-12, 21:40 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Opole/Warszawa
Przepraszam wszystkich za moją nieobecność. Nie zrozumiałem, że jest teraz nowe repo i z tego powodu nie mogłem dołączyć się do gry. Sorry jeszcze raz, mam nadzieję że nie zepsuło Wam to rozgrywki.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 01:00 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Watford / Bielsko-Biała
Kojee napisał(a):
mam nadzieję że nie zepsuło Wam to rozgrywki.

Spoooko, Kojee, byli inni chętni do zepsucia nam rozgrywki na najwyższym szczeblu dowódczym, ale się im nie daliśmy i konsekwentnie robiliśmy swoje pośrodku niczego, co zaaowocowało powrotem całego naszego trzyosobowego batalionu do bazy... :D A o to przecież zawsze w takich przypadkach chodzi, nie? ;)

A tak poważnie - dzięki ufo, pierwsze koty za płoty i nie przejmuj się wpadkami, bo każda z nich przybliża Cię do ideału ;)

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 01:32 
Awatar użytkownika

Chcialbym bardzo przeprosic strone rosyjska. Moje niedopatrzenie doprowadzilo do tego, ze od poczatku byli nastawieni na wykonanie zadania w Benomie, a powinni w Bagango...
Mimo tego, zdolali zniszczyc jedna z trzech ciezarowek i cudem uniknac wyrzutni AA. Chyle czola Panowie.

Strona amerykanska wykonala swoje zadanie. Zniszczyli baterie plot, zidentyfikowali cel, wezwali A10 i wrocili do bazy(tracac 2 ludzi).

Bardzo dziekuje za pomoc Maxi'ego, bez niego w zyciu nie ogarnalbym tego realop'a. Nie mielismy chwili wytchnienia, co rusz transportujac/przestawiajac/lecac/itd.

Misja nie byla stricte nastawiona na kontakt miedzy obiema ekipami. Chcialem bardziej zwrocic uwage na pewne mechanizmy, ktorych w ogole nie wykorzystujemy. Mianowicie, na lotnictwo oraz artylerie.

Mam nadzieje, ze mimo moich karygodnych bledow, podobaly sie wyznaczone zadania oraz przebieg rozgrywki. Obiecuje, ze w przyszlosci nie popelnie takiego faux pas.

Jeszcze raz przepraszam.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 07:19 
Awatar użytkownika

Wlasnie z powodu lotnictwa ta misja bardzo mi sie podobala. Playability na mojej roli było niskie (nie mówiąc o snajperze obok), ale świadmość, że symuluję misję, a nie bawię się w strzelankę, sprawiała , że cały czas czułem się kontent - zarówno podczas planowania, jak i podczas realizacji.

O ktorej dokladnie godzinie oficer OBJ Juliette wjechał do OBJ ROMEO?

Jedna rzecz mnie niepokoi. Frekwencja. Czemu tak mało osób gra w RellOpy? Czy temat się przejadł? Czy odstrecza tempo działań w tym typie rozgrywki?

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 12:16 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Watford / Bielsko-Biała
Jeśli mamy się trzymać definicji (które sami wymyśliliśmy ;)), to gdyby nie frekwencja, byłby to pełnowymiarowy RealTac.

Myślę, że jedną z przyczyn jest jednak stosunkowo zbyt niska częstotliwość organizowania takich operacji. Zmiana RealTaców na RealOpy miała to zmienić, no ale do tego potrzebna jest przynajmniej jedna uniwersalna, przemyślana i dobrze przygotowana mapa.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 12:22 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Opole/Warszawa
Jeszcze nigdy nie miałem okazji uczestniczyć w takiej rozgrywce i strasznie żałuję, że wczoraj mi się nie udało. A bardzo mi na tym zależy, bo z tego co czytam taka rozgrywka eliminuje podstawowy, moim zdaniem, błąd Army jeżeli chodzi o realistyczność rozgrywki - dynamizm. W COOPach można się zastanawiać i myśleć dużo dłużej niż w realnych warunkach. W RealOpach ten błąd wydaje się być wyeliminowany.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 12:35 
Awatar użytkownika

Julia spotkala sie z Romeo kolo 01:02.

Odnosnie frekwencji to temat rzeka, a ze wzgledu na pare moich teorii, nie nadaje sie na forum publiczne.

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 13:34 
Grey napisał(a):
Playability na mojej roli było niskie (nie mówiąc o snajperze obok)

Czyli rozumiem, że według Ciebie dałem dupy na całego... Przepraszam. Nie pchałem się na ten slot tylko zostałem wybrany a w podkradaniu się i zabawie w snajpera się nie znam kompletnie. Nigdy nim nie byłem (szczerze mówiąc to nigdy nie miałem zamiaru nim być) i myślałem, że nikt mnie nie wepchnie na taki slot. Ja najlepiej się czuję w grupie szturmującej. Tyle ode mnie. Jeszcze raz przepraszam, jeśli Cie zawiodłem Grey.

Ostatnio edytowany przez Razer, 2010-03-13, 13:52, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 13:37 
Awatar użytkownika

Razer, sprawdz w googlach co oznacza to slowo ;)

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 13:50 
Ech... No to teraz dałem dupy :mrgreen: Źle zrozumiałem... Przeczytałem ability i myślałem, że chodzi o zdolności :lol:

Temat postu:
PostWysłany: 2010-03-13, 22:07 
Awatar użytkownika

Grey napisał(a):
Jedna rzecz mnie niepokoi. Frekwencja.

A mnie jeszcze inna rzecz niepokoi -sposób przygotowywania się niektórych graczy do rozgrywki.
Mimo że wyraźnie w pierwszym poście zawiadamiająco-organizacyjnym jest podany konkretny link, pod którym to linkiem kryją się bardzo ważne ale zupełnie wystarczające informacje, to zadziwiły mnie lekkoduchy pojawiające się po 21 i "to mamy jakieś nowe repo?" "o kilkaset MB do ściągnięcia ACE/caa" .
Wstyd Panowie...

Jak ja to robię:
- zapisując się na misję czytam bardzo dokładnie dostępne ogólnie zawiadomienie/rozkaz przygotowawczy i wcielam go natychmiast w życie (czytając odpowiedni wątek i instalując/updejtując odpowiednie addony plus ustawienie ścieżki). NATYCHMIAST choćby do rozgrywki było ponad tydzień - dzięki temu wiem, że wstępnie już jestem przygotowany
- godzinę przed rozgrywka robię update
- pół godziny przed rozgrywką jestem na TSie i jęczę by włączyć serwer by sprawdzić czy wszystko OK
- a przy okazji wkur* mnie strasznie że zawsze w piątki (a przynajmniej przez ostatnie 3 tyg) po 21szej jest update ACE a ostatnio nawet CBA przez co i serwer i my musimy się od nowa updejtować zamiast spokojnie zacząć.

Czy ktoś ma jakieś sugestie co z tym fantem zrobić? Jak zmusić nieprzygotowanych do chociażby próby przygotowania się?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość