CFOG

Cooperative Flashpoint Online Gaming
Obecny czas: 2018-07-19, 06:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-18, 16:10 
Jon - bez obawy - nauczony doświadczeniem z Gołąbka nie przewiduję dla Ciebie żadnej istotnej roli w tej misji. Na manewrach być nie musisz jako szeregowiec - udzielam Ci dyspensy. Są to w dużej mierze zajęcia przewidziane dla dowódców. Przedstawię plan i mówimy zadania. Rzucimy tez okiem na mapę. Szczelania nie przewiduje raczej bo to chyba wszyscy potrafią.
Ludzi ze strony USA prosze o komunikowanie się ze mna poprzez PW lub GyGy żebysmy tu śmietnika nie zrobili.

PRZYDZIAŁY I STANOWISKA W CIĄGU DWÓCH DNI NA PEWU POROZSYŁAM!!!!!

EDIT :w związku z decyzją Orga o przeniesieniu wskazanych osób Jon tym bardziej nie musi być na manewrach USA. :D

Ostatnio edytowany przez Jager, 2008-11-18, 16:59, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-18, 16:49 
Jones i Berna poprosili o przeniesienie do Axis, i przychyliłem się do prośby. Do allies przeniesiono Alka i Gremdka (jako, że nie widzieli rozkazów).

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-19, 14:32 
Żołnierze USA otrzymali dzis PW ode mnie z przydziałami. Od tej chwili jakiekolwiek przesunięcia do axis są niemożliwe.
Proszę sie zapoznać z mapą przed niedzielnym spotkaniem. Odprawa i manerwy potrwają około 2 godzin.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-19, 14:45 
Czy po stronie Axis też są planowane manewry?

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-19, 14:52 
Wejdź na forum Axis, link dostałeś, to się dowiesz. :P

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-23, 11:56 
Trening USA dzis o 19:00

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-24, 14:18 
Strona amerykańska postuluje zmianę daty rozgrywki na 6.12 (z 29.11), z powodu imprez andrzejkowych odbywających się 29.11.

Co na to strona niemiecka?

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-24, 14:47 
I jeszcze dwa słowa od ojca dyretora:
Poruczniku Bezo - nagana wzrokowa za wczoraj - masz dzis do 20:00 trening na serwerze. Bezwględnie to sobie ściągnij i zapoznaj się z misją na podstawie moich wytycznych z wczoraj.
Poruczniku Kutuzow - to samo.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-24, 22:02 
ZAJEBISCIE PORPOSTU ZAJEBIŚCIE ...... nic o treningu nie wiedziałem a od rana dostepu do komputera nie miałem.... addony mam jak coś

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-24, 22:24 
LUDZIE KURDE: misja treningowa z wczoraj jest na serwerze do ściagnięcia z planem - Ci co nie byli mają to sobie zaciągnąc coby poćwiczyć w edytorze!!!!!!!!!!
Trening to był woczraj i odprawa.
Czy to jest teraz jasne już??

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-26, 12:13 
Przychylam się do prośby strony amerykańskiej i części strony niemieckiej przesuwam termin rozgrywki The Longest Day na 06.12.08 (sobota), godzina 2000.

Ostatnio edytowany przez CMHQvonIzabelin, 2008-11-26, 18:02, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-26, 13:23 
Wybaczcie za offtop, ale

Filip, chyba na odwrót :P Prośby strony amerykańskiej i części niemieckiej :P

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-26, 15:37 
Witam wszystkich serdecznie :-)
dostałem cynk od Matchausa iż organizuje się tu jakaś potyczka w Operation Flashpoint.
Jeśli tylko można chciałbym się do was przyłączyć, musicie mi tylko wyjaśnić pokrótce co i jak :-P

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-26, 16:00 
NIe wiemy kto to jest Matchaus. Potyczki w OFP sa generalnie co tydzień. Zapraszamy do "powitalni" i poczytania na spokojnie forum gdzie wszystko jest jasno i wyraźnie powiedziane a dopiero w nastepnej kolejności do zadawania pytań. Niewątpliwie organizator tej rozgrywki weźmie Twoją kandydaturę pod uwagę lecz miło będzie wiedzieć kim jesteś.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-27, 08:06 
To może ja wyjaśnię. Daniela_O nie znam (przynajmniej nie pod taką ksywką), zaś Matchaus to człowiek z forum GOLa, z wątku o Close Combat. Zacne towarzystwo, prawie tak zacne jak ekipa z CMHQ ;-P (materiał poglądowy: http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=8385508&N=1). Człowiek, wobec którego podjąłem działania werbunkowe (mam nadzieję, że nikt mnie za to nie postawi przed plutonem egzekucyjnym...), bo wydaje mi się, że obecna operacja jest idealnie skrojona pod zainteresowania oraz umiejętności jego i kolegów. A im nas więcej tym chyba lepiej, zgodzicie się, Jager/Izabelin? Co jeszcze? Wiek 30 parę lat, weteran CC i RO. Zresztą, T_Bone może potwierdzić jego tożsamość, to dobrzy znajomi.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-27, 13:21 
A ja na to - żeby dostać dostęp do TSa i forum CFOGa trzeba się ładnie przywitać w wątku powitalnia. Korona od tego z głowy nie spada. A gracza za którego ręczysz na pewno chętnie zaprosimy do gry. Przynajmniej ja na pewno.

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-27, 18:15 
Takie wymogi są jak w wojsku cierpliwość przede wszystkim :mrgreen:

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-28, 01:18 
Witam Panowie,

Tytułem wstępu - Proszę wybaczyć, że nie witam się w 'wątku powitalnia', tylko odpowiem tutaj.
Zostałem 'wywołany do tablicy' niejako przypadkiem, i pragnę z tego miejsca przeprosić, że kolega Daniel_O trafił od razu bezpośrednio do Was.
Nie było to moim zamiarem.
Od Pazura (pozdrawiam!) otrzymałem informacje o Waszej... inicjatywie, lecz Danielowi przekazałem jeno link do wątku (i odpowiedniego postu) 'CC i okolice' na forum GOLa.
Nie sądziłem, że 'uderzy' od razu do Was. Ba! Sam wchodzę dopiero teraz...

W każdym razie - kilku z Was pewnie mnie pamięta. Wszystkich witam serdecznie i pozdrawiam.
Pazur mnie tutaj reklamuje jako weterana CC i RO. Czy moje doświadczenie jest aż tak duże, to już sprawa dyskusyjna, w każdym razie trochę w te gierki pograłem.
Moje 'poważne' początki grania w 'drugowojenne' FPSy miały co prawda miejsce w okresie MOH:AA, a więc dużo wcześniej niż zabawa w RO.
Winien jednak jestem wyjaśnienie. OF dopiero co dostałem i jeszcze nie zdążyłem zainstalować, a co dopiero zacząć grać 'na poważnie'.
Oczywiście orientuję się doskonale, że to nie ten sam rodzaj rozgrywki co dla przykładu RO, gdzie szybkie palce mogą często-gęsto wybawić nas z opresji.
Lecz jeśli coś 'pachnie' II wojną (a pachnie), to bardzo chętnie mogę spróbować.
Preferuję co prawda szybkość w działaniu i często mnie 'nosi', ale potrafię się podporządkować i realizować założenia taktyczne.

I to by było chyba na tyle.
Wydaje mi się, że najlepiej będzie, jeśli grę sobie zainstaluję, poustawiam, pomoduję i dopiero wtedy zgłoszę się do Was po 'nauki'. Oczywiście jeśli uzyskam na to Waszą zgodę.
Ostatnimi czasy jestem dość zajętym człowiekiem, więc wybaczcie, że już od progu nie proszę Was o akces...

Pozdrawiam raz jeszcze!

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-28, 12:06 
Powiem tak, pakowanie sie na serwer MP z gra którą sie pierwszy raz na oczy widzi jest karkołomne chociazby z powodu technikaliów, bo jestem pewnien ze byłby jakis mniejszy lub wiekszy problem. O samym obyciu sie z OFP, przejsciem chociaz podstawowej kampanii z RES czy chociaz pograniu w pare misji ktore są pod WW2 nie wspomne.
Odpowiem obrazowo: wyobraźcie sobie ze ja przychodze na sesję RO z gra prosto ze sklepu i zamierzam jakos skladnie pograć w zespole przeciwko innemu. Albo nawet coopa przeciwko AI. Awykonalne.
Co do szybkich palców, w OFP tez sie przydają. Szczegolnie do wydawania rozkazów podkomendnym AI-kom w oddziale :-D I tu tez potrafi byc ostra jazda, jak gowno walnie w wentylator, to naprawde nie wiadomo czasem jak sie zbierac.

Ale nie o tym chcialem:
Czy ALLIES mają te manewry dzis, czy nie? O ktorej?

Temat postu:
PostWysłany: 2008-11-28, 15:08 
Dwie sprawy :
Zaraz mnie szlag trafi i zamiast sie cieszyć z nowej krwi zrąbie was obu na funty. Przychodzicie we dwóch - miło. Czytacie moje zastrzeżenie co do wątku w którym powinnście sie przywitać z całym CFOGiem - omijacie to z gracją , zaśmiecacie wątek dotyczący gry i prowadzony przez orga tejże rozgrywki , wpieprzacie się mędzy komunikaty dowódców stron i graczy i oczekujecie poważnego potraktowania.
Otóż po raz ostatni informuję : w CFOGowym forum obowiązują pewne zasady i albo się ich przestrzega albo można sobie iść i nikt nikogo nie będzie żałował.
W czasie rozgrywek obowiązują w CFOGu żelazne zasady których podstawą jest dyscyplina wojskowa. Jeśli nie potraficie obaj zachować dyscypliny na forum to mam uzasadnione wątpliwości co do waszej użytczeności na polu walki choćbyście mieli ręce zwinne jak Sarah Young , Rita Faltoyano i inne uznane aktorki filmów dla dorosłych.
To jest ostartnie ostrzęzenie / prośba o szanowanie zasad tutaj panujących.
Forum jest przejrzyste - wątków masa i możecie sie śmiało dopytywać , dyskutować w nich a nie zaśmiecać nam ten konkretny wątek PvP.
Tyle w Waszym temacie. Zapraszamy Was chętnie do gry ale postepujcie zgodnie z regulaminem i zasadami. Za samowolkę w czasie rozgrywki kara się w CFOGu strzałem w potylicę. Potem grę delikwent obserwuje już tylko z lotu ptaka. :))

Teraz koniec pitolenia.

UWAGA
Komunikat dla żołnierzy USA
Trening z użyciem ostrej amunicji odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:30.
Dziś większość z Was myśli o andrzejkach a zakładam że w niedzielę do 18:30 zdążycie wytrzeźwieć i aktywnie realizować zadania. Czas manerwów - około 1,5 h.
Proszę wszystkich o stawiennictwo bo to chyba bedzie juz ostatni trening przez bitwą.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości